Ir a contenido general
Lugar Legnica, Polonia Categoría Finanzas / Análisis & Control, Corporate & Investment Banking, Banca Comercial & Retail PUBLICACIÓN 01/09/2021 ID Puesto 77724

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.

Zadania superbohatera:

  • wsparcie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych
  • budowa długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • realizowanie indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych
  • obsługia transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Supermoce, których od Ciebie potrzebujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, najchętniej w branży finansowej, telekomunikacyjnej lub w dużych sieciach handlowych
  • przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania relacji z klientami
  • otwartość na zmiany, konsekwencja w działaniu i chęć rozwoju
  • aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca z pasją

To, co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • bogatą ofertę benefitu samochodowego
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju
  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

Nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

Solicitar empleo ahora

Regístrate y sé el primero en recibir nuestras últimas posiciones.

Dinos qué categorías son de tu interés.Selecciona una categoría de trabajo en la lista de opciones. Busca una ubicación y selecciona una en la lista de sugerencias. Finalmente, haz clic en “Añadir” para crear tu alerta sobre trabajos.

  • Finanzas / Análisis & Control, Legnica, Baja Silesia, PoloniaBorrar
  • Corporate & Investment Banking, Legnica, Baja Silesia, PoloniaBorrar
  • Banca Comercial & Retail, Legnica, Baja Silesia, PoloniaBorrar