Ir a contenido general
Lugar Gdansk, Polonia Categoría Otras Posiciones PUBLICACIÓN 15/09/2021 ID Puesto 2196938

Kluczowe zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Bank;
  • profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w Banku, obsługa kasowa;
  • samodzielna realizacja założonych celów;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Czego oczekujemy od Kandydatów:

  • wykształcenia średniego;
  • wysokiego poziomu kultury osobistej;
  • sumienności;
  • dobrej organizacji pracy;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu i umiejętności budowania relacji z Klientami;
  • zdolności interpersonalnych;
  • zaangażowania oraz nastawienia na sukces i wyniki;
  • dynamizmu w działaniu;
  • umiejętności obsługi komputera

Jeśli chcesz zaaplikować, prześlij nam swoje CV do 14.10.2021r.

Możesz też porozmawiać z naszym botem rekrutacyjnym emplobot.com/santanderconsumerbank

Dlaczego warto do nas dołączyć?

STABILNOŚĆ
  • umowa o pracę
  • stałe wynagrodzenie z premią za wyniki
  • wolne weekendy, bo pracujemy od poniedziałku do piątku
FINANSE
  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • preferencyjne warunki korzystania z produktów finansowych
  • specjalne oferty i zniżki m.in. na elektronikę, RTV-AGD
ROZWÓJ
  • szkolenia produktowe na start i udział w Akademii Rozwoju
  • programy talentowe i staże wewnętrzne
  • konkursy sprzedażowe z nagrodami
GRYWALIZACJA
  • lubisz grać w gry? Mamy dla Ciebie grywalizację!
  • połączenie wyzwań fabularnych i niespodzianek dla najlepszych graczy
DLA RODZINY
  • paczki na Święta dla rodzin z dziećmi
  • kolonie i półkolonie dla dzieci pracowników
MOŻLIWOŚCI
  • dofinansowanie do studiów
  • bony świąteczne
  • spotkania i wycieczki integracyjne
ZDROWIE
  • dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenie
  • refundacja zakupu okularów
  • udział w Akademii Zdrowia, klubie biegacza i treningach nordic walking
Solicitar empleo ahora

Regístrate y sé el primero en recibir nuestras últimas posiciones.

Dinos qué categorías son de tu interés.Selecciona una categoría de trabajo en la lista de opciones. Busca una ubicación y selecciona una en la lista de sugerencias. Finalmente, haz clic en “Añadir” para crear tu alerta sobre trabajos.